2. Förfarande
Förfarande
Titel: LAF-Tak
Beskrivning: Entreprenören ska projektera, leverera och installera LAF-Tak bestående av 36 st. Burbytesstationer (BBS) samt 2 st. intagsbänkar (IB) med tillhörande tjänster enligt de angivelser som framgår av detta upphandlingsunderlag. För vidare information om uppdraget, vänligen se upphandlingsunderlag.
Intern identifierare: EUI 24 026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000