2. Förfarande
Förfarande
Titel: Teckenspråkstolkning
Beskrivning: Upphandling av teckenspråkstolkning.
Intern identifierare: 25RS9323
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79540000 Tolktjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000