55222-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Säkerhetstjänster – Helhetsleverantör inom kamerabevakning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelHelhetsleverantör inom kamerabevakning
BeskrivningSe uhd
Intern identifierareKS 2024/431
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79710000 Säkerhetstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 35121700 Larmsystem, 45312000 Installation av larmsystem och antenner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000