See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Vibrating Sample Magnetometer
Beskrivning: This procurement covers a Vibrating Sample Magnetometer.
Intern identifierare: C 2023-1807
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: TEMPLATES FOR PROCUREMENT DOCUMENTS 2023 (ENG)
Beskrivning: Vibrating Sample Magnetometer
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: General requirements
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Tenderer's suitability
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: European Single Procurement Document