2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kravhanteringssystem till Uppsala spårvägsprojekt
Beskrivning: Region Uppsala och Uppsala Kommun bjuder in till upphandling av ett kravhanteringssystem till Uppsala spårvägsprojekt
Intern identifierare: UPPH2025-00200
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72268000 Tillhandahållande av programvara
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000