See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mjölk- och mjölkprodukter
Beskrivning: Denna upphandling avser Region Dalarnas behov av mjölk- och mjölkprodukter till Falun.
Intern identifierare: SN 2024/54
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15511000 Mjölk
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Informationsfrågor (1) (1)
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del