552480-2019 - ResultatSverige-Göteborg: Reparation och underhåll av bilar
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Verkstadstjänster personbilar
Referensnummer: 0627/19UH-2019-50
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50112000 Reparation och underhåll av bilar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser service och reparation av Räddningstjänsten Storgöteborgs person- och transportfordon upp till 3,5 ton.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen