Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Vitvaror
Referensnummer: A 18-076 F
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 39711100 Kylskåp och frysar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av vitvaror med leverans och installation för successivt uttag under avtalstiden. Om beställarnas verksamhet förändras i omfattning ska vid behov kvantiteterna ändras.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 39711100 Kylskåp och frysar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen