2. Förfarande
Förfarande
Titel: Trafikskyltar
Beskrivning: Uppdraget avser tillverkning, paketering, tillhandahållning och leverans av trafikskyltar samt hjälpmedel och material (stolpar, fäste m.m) för verksamhetens behov till angiven plats. Leverantören ska ha utlämningsställe i Stockholm stad eller närförort där beställaren ska kunna hämta upp produkterna. Produkter ska även kunna levereras av leverantören till den parkeringsanläggning som anges i avrop.
Intern identifierare: SP 2025/83
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34928472 Skyltar
Ytterligare klassificering (cpv): 34992100 Upplysta trafikskyltar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Trafikskyltar