2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI tjänster för produktion av utbildningar
Beskrivning: Enheten Kompetensförsörjning har i uppdrag att stödja kompetensutveckling av Arbetsförmedlingens personal samt i förekommande fall externa parter. Denna RFI avser tjänster för produktion av manus, e-utbildningar, foto, animationer, filmer, ljudinspelningar, grafik och andra närliggande uppdrag.
Intern identifierare: Af-2024/0078 4202
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80500000 Utbildningstjänster