Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Ytterligare om kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 34926000 Parkeringsledningssystem, 48000000 Programvara och informationssystem, 63712400 Parkeringstjänster
Leveransplats
Del av land (NUTS): Kronobergs län (SE212)
Land: Sverige