552791-2024 - Resultat
Sverige – Datorrelaterad utrustning – Teknik- och testutrustning
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelTeknik- och testutrustning
BeskrivningRamavtal för inköp av diverse IT-relaterade produkter och tjänster.
Intern identifierare135/2023
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 30230000 Datorrelaterad utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 30000000 Kontorsmaskiner, datorer samt kontors- och datorutrustning, utom möbler och programvara, 30200000 Datorer och datamateriel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelObligatoriska krav