2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI Hjärt- och lungmaskinmaterial - PFAS och nyheter
Beskrivning: RFI, inför kommande upphandling av Hjärt- och lungmaskinmaterial
Intern identifierare: VF2024-00025
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar