2. Förfarande
Förfarande
Titel: Service kompressorer
Beskrivning: Upphandling avser service och reparation av olika typer av kompressorer inom Uppsala vattens verksamheter.
Intern identifierare: UVA-2024-01626
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50500000 Reparation och underhåll av pumpar, ventiler, kranar, metallbehållare och maskiner
Ytterligare klassificering (cpv): 50531300 Reparation och underhåll av kompressorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000