2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mobila reservkraftsaggregat
Beskrivning: 2 stycken mobila reservkraftverk
Intern identifierare: KSTFU/2025:57
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31682500 Reservelektricitetsaggregat
Ytterligare klassificering (cpv): 31682510 Reservkraftssystem, 31682530 Reservkraftstillförsel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Mobila reservkraftsaggregat