2. Förfarande
Förfarande
Titel: Reservkraftverk
Beskrivning: Upphandlingen avser ett avtal som ska tillgodose Malmö stads behov av reservkraftverk för två kök. Dessa reservkraftverk ska användas både för vardagliga behov och för krisberedskap, där de ska kunna strömförsörja och säkerställa kontinuerlig måltidsförsörjning.
Intern identifierare: STK 2025-1038
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31682510 Reservkraftssystem
Ytterligare klassificering (cpv): 31682530 Reservkraftstillförsel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Reservkraftverk