553040-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation, underhåll och tillhörande tjänster avseende flygplan, järnvägar, vägar och marin utrustning – Konsult Revisionsledare (lead auditor)
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonsult Revisionsledare (lead auditor)
BeskrivningSvensk Luftambulans (SLA) avser upphandla konsultjänster för revisionsledare (lead auditor) inom Air Operations och ATO.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50200000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster avseende flygplan, järnvägar, vägar och marin utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:98096:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 50210000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster avseende flygplan och annan utrustning