553044-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Städning och renhållning – Flytt- och ruststäd - Faxeholmen AB och Söderhamns kommun
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFlytt- och ruststäd - Faxeholmen AB och Söderhamns kommun
BeskrivningUpphandlingen avser städning av lägenheter vid flytt eller renoveringar för Faxeholmen AB och Söderhamns kommun.
Intern identifierare15542
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
Ytterligare klassificering (cpv): 90911100 Städning av bostäder, 90911200 Städning av byggnader
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareFlytt- och ruststäd - Faxeholmen AB och Söderhamns kommun