2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tekniskt granskningsstöd inom byggnadsverk
Beskrivning: Avrop av Byggnadsverk - Resurskonsulter (dis), 12037, Byggnadsverk - Resurskonsulter (DIS)
Intern identifierare: KOM-419724
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 44212100 Bro, 44212110 Brosektioner, 44212120 Brokonstruktioner, 45220000 Väg- och vattenbyggnad samt byggnadsverk, 45221000 Bygg- och anläggningsarbeten: broar, tunnlar, schakt och gångtunnlar, 45223210 Byggnadsverk av stål
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Tekniskt granskningsstöd inom byggnadsverk