2. Förfarande
Förfarande
Titel: Finansiell fordonsleasing - Alfta- Edsbyns fastighets AB och Helsinge Net Ovanåker AB.
Beskrivning: Upphandling av finansiell fordonsleasing för Alfta- Edsbyns fastighets AB och Helsinge Net Ovanåker AB. Leasingtjänsterna avser registrerade fordon av typ personbil och lätt lastbil. Enstaka tyngre fordon kan förekomma.
Intern identifierare: 14025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66114000 Finansiell leasing
Ytterligare klassificering (cpv): 66000000 Finans- och försäkringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Planerad upphandling av fordonsleasing för Alfta- Edsbyns fastighets AB och Helsinge Net Ovanåker AB. Leasingtjänsterna avser registrerade fordon av typ personbil och lätt lastbil. Enstaka tyngre fordon kan förekomma.
Intern identifierare: Finansiell fordonsleasing - Alfta- Edsbyns fastighets AB och Helsinge Net Ovanåker AB.