553106-2021 - ÄndringSverige-Lund: Arbetsutrustning för tandläkare
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Dental unit 2021
Referensnummer: FTV/210109
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33192400 Arbetsutrustning för tandläkare
II.1.4.
Kort beskrivning
Folktandvården Skåne AB ("FTV") inbjuder härmed till anbudsgivning avseende ramavtal på komplett stationär Dental Unit inklusive behandlingsstol och operationsbelysning.