2. Förfarande
Förfarande
Titel: ALE-47
Beskrivning: The procurement regards ALE-47. The purpose of this procurement is to meet future requirements in the use of the BQM167i target system.
Intern identifierare: 23FMVU11088
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 35613000 Obemannade luftfartyg
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: ALE-47