Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Företagshälsovård
Referensnummer: KS/2022:287
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 85147000 Företagshälsovård
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser företagshälsovård för successiva avrop under avtalstiden.
Upphandlande myndighet, Osby kommun samt Osbybostäder AB, avser att teckna ramavtal med en (1) leverantör för en period om två (2) år med rätt till förlängning i två (2) år med ett (1) år i taget.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 7 800 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 85147000 Företagshälsovård
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen