55328-2026 - Resultat
Sverige – Anläggningsarbete – För utförande av hängverksbyte delen Sundsvall C - Nacksta (Mark och BEST, entreprenad M) inom Sundsvalls kommun, Västernorrlands län
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelFör utförande av hängverksbyte delen Sundsvall C - Nacksta (Mark och BEST, entreprenad M) inom Sundsvalls kommun, Västernorrlands län
BeskrivningFör utförande av hängverksbyte delen Sundsvall C - Nacksta (Mark och BEST, entreprenad M) inom Sundsvalls kommun, Västernorrlands län
Intern identifierareKOM-415819
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareFör utförande av hängverksbyte delen Sundsvall C - Nacksta (Mark och BEST, entreprenad M) inom Sundsvalls kommun, Västernorrlands län