2. Förfarande
Förfarande
Titel: Granskning program/projekt
Beskrivning: Granskning av investeringsavdelningens program och projekt. Observera att upphandlingsformen är Förhandlat förfarande se vidare Administrativa föreskrifter AUB.11
Intern identifierare: 24SVOA588
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: ja
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Granskning program/projekt