2. Förfarande
Förfarande
Titel: Destinationsutveckling
Beskrivning: Oskarshamns kommun upphandlar tjänsten destinationsutveckling inkl turistservice.
Intern identifierare: U-056-2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 63500000 Tjänster utförda av resebyråer, utflyktsarrangörer och turistbyråer
Ytterligare klassificering (cpv): 79342000 Marknadsföring
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Destinationsutveckling för Oskarshamns kommun
Intern identifierare: 1711492-0
Huvudklassificering (cpv): 63513000 Turistinformation
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del (1)
Beskrivning: Destinationsutveckling av Oskarshamns kommun
Intern identifierare: 1711493-1