553407-2021 - KonkurrensutsättningSverige-Trelleborg: Systemtjänster och tekniska konsulttjänster
Meddelande om upphandling
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Skolskjutsprogram
Referensnummer: KS 2021/735
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Trelleborgs kommun bjuder in till anbudsgivning avseende nytt skolskjutsprogram.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
48100000 Programvara för särskild industri, 48330000 Programvara för schemaläggning och produktivitet, 48450000 Programvara för tidsredovisning eller personal, 48517000 IT-programvara, 48810000 Informationssystem, 48813000 System för passagerarinformation
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen