553412-2020 - ÄndringSverige-Karlskrona: Medicinsk utrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Förbrukningsartiklar/tillbehör för anestesiapparat Primus
Referensnummer: 2020/02023
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33100000 Medicinsk utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Annonsen är inte längre giltig/avbruten.