553491-2024 - Resultat
Sverige – Skannrar – Upphandling av markbundna 3D-laserskanning (TLS) och forensisk programvara
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling av markbundna 3D-laserskanning (TLS) och forensisk programvara
BeskrivningUpphandlingen avsåg ett ramavtal för markbundna 3D-laserskanning (TLS) och forensisk programvara.
Intern identifierareA458.254/2023
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 38520000 Skannrar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningUpphandlingen avser anskaffning av tre (3) stycken markbundna 3D-laserskanning (TLS) och forensisk programvara.
Intern identifierareUpphandling av markbundna 3D-laserskanning (TLS) och forensisk programvara