See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Rekryteringstjänster
Beskrivning: Huddinge kommun upphandlar ramavtal för rekryteringstjänster inom följande områden: • Område 1. Chefer • Område 2. Specialister samhällsbyggnad • Område 3. Specialister IT • Område 4. Specialister övriga administrativa tjänster I upphandlingen deltar även Huge Bostäder AB samt Huddinge Samhällsfastigheter AB.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79600000 Rekryteringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Chefer
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:89475:Lot:1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Specialister samhällsbyggnad
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:89475:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Specialister IT
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:89475:Lot:3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Specialister övriga administrativa tjänster
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:89475:Lot:4