2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kombibilar
Beskrivning: Upphandling av sju (7) stycken kombibilar enligt kravspecifkation och övriga upphandlingsdokument. Anbud kan lämnas på olika bilmärken
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:98255:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34110000 Personbilar, 34115000 Andra personbilar, 34115200 Motorfordon för transport av färre än tio personer