2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tryckeritjänster Kirunakommunkoncern
Beskrivning: Kiruna kommunkoncern upphandlar tryckeritjänster.
Intern identifierare: 2024-008
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 22000000 Trycksaker och tillhörande produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000