Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal Konsulttjänster inom Styr och Övervakning
Referensnummer: 2023-217
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 71315200 Byggkonsulttjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtalen syftar till att täcka Stockholmshems kommande behov av konsult- och besiktningstjänster inom styr och övervakning.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 71315200 Byggkonsulttjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen