553775-2022 - ResultatSverige-Stockholm: Kontors- och skolstädning samt rengöring av kontorsutrustning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Städtjänster Rebecka
Referensnummer: 2.2-2334-2022
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90919000 Kontors- och skolstädning samt rengöring av kontorsutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Städtjänster
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
90919000 Kontors- och skolstädning samt rengöring av kontorsutrustning, 90919200 Kontorsstädning, 90911300 Fönsterputsning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen