553884-2025 - Resultat
Sverige – Aktivt kol – Aktivt kol
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelAktivt kol
BeskrivningUpphandlingen avser leverans av aktivt kol för rökgasrening inklusive lossning till Beställarens anläggning Filbornaverket i Helsingborg.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 24954000 Aktivt kol
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:112032:Lot:1