553909-2024 - Resultat
Sverige – Operationsteknik – Operationsrobot
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelOperationsrobot
BeskrivningUpphandling av operationsrobot samt avtal förbrukningsmateriel.
Intern identifierareIN-IN24-0133
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33160000 Operationsteknik
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del