2. Förfarande
Förfarande
Titel: Takhängt ögonoperationsmikroskop, främre segment
Beskrivning: Takhängt ögonoperationsmikroskop, främre segment. Leverans till ögonklinikerna på Skaraborgs sjukhus och Södra Älvsborgs sjukhus.
Intern identifierare: RS 2023-04520
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38518000 Vidvinkel- och stereomikroskop
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Mall VGR Anbudsinbjudan och avtal