See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ljuskällor
Beskrivning: Upphandlingen avser kommunens behov av Ljuskällor
Intern identifierare: KS 2024/2493 2.6.1
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31500000 Belysningsarmatur och elektriska lampor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generellt