2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skoladministrativ plattform
Beskrivning: Ersätter nuvarande systemen IST, Skola24 och Unikum.
Intern identifierare: 24/29
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72260000 Programrelaterade tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: .MALL Kinda kommun