554010-2022 - ÄndringSverige-Solna: Städning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Städtjänster LVM-hem Hornö 2022
Referensnummer: 2.2-5521-2022
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90910000 Städning
II.1.4.
Kort beskrivning
I huvudsak dagliga städtjänster till SiS LVM-hem Hornö.