554011-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Snöröjning – Vinterväghållning m m, Holmen
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelVinterväghållning m m, Holmen
BeskrivningVinterväghållning, snöröjning m m vid Renovas anläggning vid Holmen, Gullbergs strandgata 20-22 Takpris 2.000.000 SEK
Intern identifierare0469/24
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
Ytterligare klassificering (cpv): 90610000 Gaturenhållning och gatsopning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareVinterväghållning m m, Holmen