See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kontrollverksamhet i kollektivtrafik
Beskrivning: Upphandling av kontrollverksamhet till kollektivtrafik för Skånetrafiken.
Föregående meddelande: 370519-2023
Intern identifierare: 77/2023
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 75200000 Samhällstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Obligatoriska krav