55413-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Tryckning och tillhörande tjänster – Helhetstjänst av tryck och utskick av samhällsinformation
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelHelhetstjänst av tryck och utskick av samhällsinformation
BeskrivningHelhetstjänst av tryck och utskick av samhällsinformation. När kommunen ska informera berörda invånare och verksamheter om en kommande händelse, störning eller annan samhällsinformation, är adresserade utskick en säker kanal.
Intern identifierareKS 2024/1205
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79800000 Tryckning och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000