55426-2025 - Resultat
Sverige – Städning och renhållning – Lokalvård avseende region väst och syd
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelLokalvård avseende region väst och syd
BeskrivningLokalvård i RISE kontor och labb inom region väst samt region syd.
Intern identifierare24/91
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
Ytterligare klassificering (cpv): 90910000 Städning, 90919200 Kontorsstädning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelLokalvård
BeskrivningLokalvård inom region väst samt syd enligt upphandlingsunderlaget.
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelGenerell del
BeskrivningLokalvård inom region väst samt syd enligt UD.