55428-2021 - ÄndringSverige-KUNGSBACKA: Sanitetsgods
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
VA VVS-Material
Referensnummer: 20/163
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44411000 Sanitetsgods
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen syftar till att teckna avtal om VA material så som vatten och avlopp samt VVS som rör värme, vatten och sanitet.