55428-2026 - Planering
Sverige – Motorcyklar, cyklar och sidovagnar – RFI - Förmånscyklar till Lidköpings kommun
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRFI - Förmånscyklar till Lidköpings kommun
BeskrivningFörfrågan om information (RFI) inför kommande tjänstekoncession avseende förmånscyklar till anställda i Lidköpings kommun.
Intern identifierareKS 2025/652
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34400000 Motorcyklar, cyklar och sidovagnar