554281-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Socialt arbete – Personligt ombud
Meddelande om upphandling – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelPersonligt ombud
BeskrivningUpphandlingen omfattar Personligt ombud (PO).
Intern identifierareSOF 176/2024
Typ av förfarandeAnnat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste känneteckenSocialt mål
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85310000 Socialt arbete
Ytterligare klassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierarePersonligt ombud