2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI - Minnesgåva Smycken och Ur
Beskrivning: RFI som omfattar minnesgåvor i form av smycken och ur för anställda som uppnått 25-års anställningstid. Utbudet av gåvor ska vara: - Herr- och damur i rött guld - Armband i rött och vitt guld - Collier i rött och vitt guld - Briljantring i rött och vitt guld - Briljantörhängen i rött och vitt guld
Intern identifierare: RS 2025/1086
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 18500000 Smycken, klockor o. d.
Ytterligare klassificering (cpv): 18510000 Smycken och liknande artiklar, 18511000 Ädelstenar till smycken, 18513000 Smycken (varor)