2. Förfarande
Förfarande
Titel: Elenergi
Beskrivning: Upphandling av Elenergi.
Intern identifierare: 3.2.1-2025-6266
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 65300000 Eldistribution och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000