2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hyrbilar
Beskrivning: Vaggeryds kommun upphandlar långtids och korttids hyra av personbilar som ska användas för resor i tjänst.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34110000 Personbilar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:116281:Lot:1